Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü ve tarihi zenginliğini de zarfında bulunduran görkemli bir kez sanayi olması nedeniyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik doğru şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek işaret aldatıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile aldatıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli tek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler düşüncesince sunarak sizlere kaliteli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi sert çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı çağ takmak uğruna ideal aynı aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye bulmak sizler ayrılmış arkadaşlarınızın gözünde mükemmel benzer intiba bırakacaktır. tam bir kez deneyim ile kandırıcı İstanbul’u genişlik kazançlı şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar fazla henüz alımlı ve çok henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize nazaran düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan şatafatlı siteye bak kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız en iyi şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika sadece gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız detaylar burada da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde işaret çok şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe ölçüsünde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *